top of page

Luxusní svatba na Chateau Mcely

Svatební den jsme si díky Lucce, která tam byla celou dobu s námi, neskutečně užili, o nic jsem se nemusela starat. Je to profesionálka s empatickou duší a organizačními schopnostmi.


Terezka s Tomášem mě kontaktovali v únoru 2022 ve chvíli, kdy ještě neměli vybráno svatební místo. Během naší první schůzky, na kterou Terezka dorazila skvěle vybavená inspiračními fotografiemi, jsme vybrali několik potenciálních míst, která jsme spolu následně navštívili. Nejvíce snoubencům nakonec učaroval Chateau Mcely a to nejen díky nádhernému prostředí, ale také díky delikátnímu jídlu.


Chateau Mcely leží kousek od Prahy a je velmi vyhledávaným místem pro svatby a jiné eventy. Disponuje uzavřeným areálem s krásným rozlehlým parkem, díky němuž mají hosté v případě pronájmu celého areálu naprosté soukromí. Ubytovat se zde může 53 osob ve 23 pokojích, nicméně pro větší svatby je možné ubytovat další hosty na nedalekém Zámku Loučeň, což jsme u této svatby, které se zúčastnilo 100 hostů, využili také.


Terezka se ve svých představách o dekoru a barevnosti držela klasické, ale velmi elegantní kombinace bílé a zlaté barvy. Nejprve jsme vytvořili moodboard, který obsahoval detaily ohledně květinové výzdoby, tiskovin, vzhledu dortu a sweet baru. Po odsouhlasení moodboardu snoubenci jsme předali informace ostatním dodavatelům, kteří nám pomohli připravit vše podle představ nevěsty a ženicha.


Jedinečné svatební šaty si nechala Terezka navrhnout a ušít známou českou módní návrhářkou Zuzanou Lešák Černou. O styling nevěsty se pak postaral Pavel Kortan, který v rámci svých služeb zůstal na místě až do večera a staral se tak o dokonalý vzhled nevěsty po celý den. Oblek na míru si nechal ženich ušít u firmy Victoriano.


Terezka s Tomášem milují zábavu a na jejich svatbě to bylo rozhodně vidět. V plánu bylo pro novomanžele několik hudebních překvapení, což byla vzhledem k instalaci aparatury a zvukovým zkouškám poměrně velká výzva. Nicméně vše se vydařilo na jedničku. Nejprve dorazil zazpívat Václav Noid Bárta, na jehož interpretaci „Chci zas v tobě spát“ si Terezka s Tomem poprvé zatančili jako novomanželé. Jako další překvapení dorazila metalová kapela Dymytry, která sice nepatří mezi běžné svatební kapely, nicméně se jedná o rodinné známé a Terezku a Toma jejich návštěva velmi potěšila. Večer se pak o zábavu postarala kapela 20 Minutes. Na patio Chateau Mcely, kde se konal večerní program, jsme také umístili Fotonauta, který mezi hosty slavil velký úspěch.


Plánování svatby s Terezkou a Tomem jsem si náramně užila. Jsou to skvělí lidé s vynikajícím smyslem pro humor, na kterých je ihned vidět, že se narodili jeden pro druhého. Na jejich svatbě panovala díky nim a jejich hostům perfektní atmosféra a já budu na tento den velmi dlouho vzpomínat.Plánování a koordinace - Lucie Miksatkova Weddings

Lokalita - Chateau Mcely

Florista - Ivan Šablatúra

Make-up a účes - Pavel Kortan

Svatební šaty - Zuzana Lešák Černá

Oblek ženicha - Victoriano

Snubní prsteny - Bergl Diamonds

Fotokoutek - Fotonaut


Líbí se vám tato luxusní svatba na Chateau Mcely a měli byste zájem o spolupráci? Neváhejte mě kontaktovat, abychom mohli začít plánovat váš svatební den co nejdříve.

Comments


bottom of page