top of page

Svatba v lila barvě na zámku Savoia

Když se řekne bulharsko-italská svatba, existuje v okolí Prahy jen jedno místo, které je ideální. Tím místem je zámek Savoia, který je díky svým majitelům proslulý toskánským stylem a delikátním jídlem. Savoia je také mojí srdeční záležitostí, jelikož večeře v jejich zahradě má svoje nezaměnitelné kouzlo. A právě pro svatbu na zámku Savoia se rozhodli Geri s Andreou.


Svatba v lila barvě na zámku Savoia. Svatební brána z nevěstina závoje.

Když mi Geri poslala sérii inspiračních fotek, převládala na nich klasická kombinace bílé s květinovou zelení. Jen na jedné jediné fotce byly zachyceny květiny a detaily v lila barvě, což mě samozřejmě nadchlo. Nakonec jsem Geri představila moodboard, v němž se prvky právě v této barvě vyskytovaly. Geri návrh schválila a my se tak mohli pustit do plánování svatby v barvě, která nepatří mezi nejtradičnější.


Květinové aranže měla na starosti Katka Durčáková z Blooming. Svatební brána byla dekorována jemnými kvítky nevěstina závoje, čímž se zajistil její monochromatický vzhled. Do ostatních květinových dekorací pak Katka zahrnula i fialkové květiny včetně samotného šeříku. Ve stejné barvě zvolila i kónické svíčky, čímž jsme docílili krásně jednotného vzhledu celé svatby.


Svatební tiskoviny, které zahrnovaly menu, jmenovky a zasedací pořádek, nám připravila Kristýna z Láskou psané. Do návrhu opět decentně zakomponovala detaily v lila barvě.


Nevěstu líčila a česala Alina Vagner. Alina je první volbou, kterou nevěstám doporučuji. Její práce je na velmi vysoké úrovni a navíc má úžasné komunikační schopnosti. Nevěsty bývají ze spolupráce s ní nadšeny.


O hudební program se postarala Dana Jelínková a její Hudba na svatby. Pro welcome drink, obřad a cocktail hour si nevěsta s ženichem vybrali smyčcové trio, které hrálo klasické písně. V rámci hudebního programu na ně pak navázal DJ Cliché, jenž do repertoáru zařadil kromě svatebních evergreenů i italské a bulharské písně, díky čemuž jsme všichni byli svědky zajímavých národních tanců.


Vynikající pistáciový dort s malinovým krémem upekla Hanka Pogány z Cakeland Cupcakes, která připravila i zákusky na sweet bar. Zvolili jsme extravagantnější zdobení, které zahrnovalo zlatý třpyt, dekorace z rýžové papíru a spoustu perliček. Musím říct, že ohlasy na vzhled i chuť dortu a dezertů byly nadšené. Téměř všechny kousky sweet baru zmizely neuvěřitelnou rychlostí.


Fotografie jsou dílem Jany Hronské. Letos jsme se setkaly na dvou svatbách a já moc doufám, že se uvidíme brzy znovu. Tato svatba byla totiž díky souhře všech dodavatelů perfektní a já vím, že na ni budu ještě velmi dlouho vzpomínat s láskou v srdci.Lokalita - Zámek Savoia

Floristka - Blooming

Make-up a účes - Alina Vagner


Líbí se vám tato elegantní svatba a měli byste zájem o spolupráci? Neváhejte mě kontaktovat, abychom mohli začít plánovat váš svatební den co nejdříve.

Comments


bottom of page