top of page

Minimalistická svatba

Minimalismus na svatbě - jdou tyto pojmy vůbec k sobě? Pro nevěsty, které samy sebe nevidí na okázalé svatbě, jsme vytvořili svatební inspiraci, která se nese v minimalistickém, ale zároveň velmi elegantním stylu.Při výběru lokality, která by naše představy usadila na to správné svatební místo, jsme oslovili majitele Penzionu Na Kmíně. Tento penzion se nachází severně od Prahy a v posledních letech prošel zdařilou rekonstrukcí. Za zmínku stojí unikátní stodola, která na servírovaný oběd pojme až 250 osob a díky níž se tak Penzion Na Kmíně řadí v okolí Prahy mezi svatební místa s největší kapacitou.

Fotografie pořídila skvělá Sabina Povolná, která má neuvěřitelný cit pro detail a jejíž svatební fotografie jsou vždy uměleckým dílem.

Jako ústřední květinový motiv jsme s Bárou z WOW Flowers zvolily pro svatby netradiční, ale krásnou kombinaci pivoňkové růže s bavlníkem. Ačkoliv jsme zvolily jednoduchou svatební kytici a střídmý dekor stolu, instalaci v místě obřadu jsme pro efekt doplnily pampovou trávou a větvičkami kroucené vrby.

Modelka oblékla velmi jednoduché svatební šaty Pronovias ze svatebního domu Nuance a doplnila je o svatební sandálky Stuart Weizmann. O modelčinu vizáž se postarala Alina Vagner, která jemným líčením a decentním účesem podtrhla její krásu. Šperky nám zapůjčilo šperkařství Klenota.

Svatební dort se zákusky připravila Cupcakes Veronika. Perfektně využila ústřední bavlník a výsledkem je jednoduchý, ale zároveň velmi neobyčejný svatební dort. Cílem bylo nechat plout Verunčinu fantazii a vytvořit tak něco, co by sloužilo jako inspirace pro mnohé nevěsty.

Set svatebních tiskovin v jemných barevných odstínech vytvořila Kristýna z Láskou Psané. Při designu tiskovin využila vlastní skicu bavlníku, která perfektně celý koncept doplňuje.

Naše minimalistická svatba byls uveřejněna na svatebním blogu Amber & Muse.
Comments


bottom of page