top of page

Svatba inspirovaná Labutím Jezerem

Chateau TřebešicePředlohou této svatební inspirace bylo Čajkovského Labutí jezero, které je baletní klasikou po celém světě. V mé představě byly výsledkem světlé, něžné, fine-artové fotografie, a proto jsem ke spolupráci oslovila jednu z nejlepších českých svatebních fotografek s krásným autorským rukopisem – Daru Rakovčík.

Pro focení jsme s Darou vybraly Chateau Třebešice. Jedná se o zrekonstruovaný zámeček s bohatou historií, ve kterém je v současnosti umístěna sbírka moderního umění. Toto místo oplývá neskutečným geniem loci a jsem si jistá, že na návštěvu vzpomíná každý návštěvník.

Za zmínku stojí kromě originálních artefaktů ale také nádherná zahrada, která se rozprostírá kolem zámku. Je v ní spousta nádherných zákoutí jako přímo stvořených pro zachycení romantických svatebních fotografií.

Pro nevěstu jsem v salonu Nuance vybrala jednodušší splývavé šaty Charisse z kolekce Pronovias. Podmínkou bylo, aby se v nich nevěsta cítila příjemně, nebránily jí v pohybu a aby decentně odhalily její postavu. Make-up a svatební účes vytvořila Yvona Hubnerová.

Barevnou paletu reflektující Labutí jezero jsem měla jasnou od samého začátku. Základní barvou byla bílá s odstíny popelavé až temnější modré. Set svatebních tiskovin vytvořila Jana z Duší psáno, která do oznámení zakomponovala kresbu baletky a skicu Chateau Třebešice. Tiskoviny byly doplněny o výrazný prsten s modrým safírem a brilianty od šperkařství Rýdl.

Ženich byl oblečen do tmavě modrého obleku. Ten nám včetně bílé košile a doplňků zapůjčila firma Victoriano.

Květinovou výzdobu aranžovala Mia z Atelier Daily. Mia má krásný osobitý styl a jsem velmi ráda, že jsem jí při práci nechala volné ruce. Pro nevěstu zvolila těsnou, lehce asymetrickou svatební kytici složenou z růží, pivoněk a modrých hortenzií. Instalace na místě obřadu byla tvořena organickou strukturou z větví, které byly kromě svatebních květin doplněny o jemné květy nevěstina závoje.

O dort a sweet bar se postarala Helena z Heli's cakes. K celkovému konceptu jsme zvolili jednoduchý třípatrový dort s jemným zdobením a sladkosti v bílých a světle modrých barvách. Inventář nám zapůjčil Oslavář.

Celý den zachytila na svých fotkách Dara Rakovčík, které bych tímto chtěla ze srdce poděkovat. Mé díky patří také Leoši Brabcovi z Primetime Video za jeho originální video.
Koordinace a design - Lucie Miksatkova Weddings Foto - Dara Rakovcik Video - Primetime Květiny - Atelier Daily Tiskoviny - Duší psáno Make-up a účes - Yvona Hübnerová Dort a dezerty - Helena Phanova Šperky - Rydl Šaty - Nuance Oblek - Victoriano Styling Mat - BellaNela Inventář - Oslavar, Maximum Inventory


Líbila se vám tato inspirace a chtěli byste pomoct s plánováním vaší svatby? Ozvěte se mi, ať můžeme začít pracovat co nejdříve.

Comentários


bottom of page