top of page

Intimní svatba na zámku Kačina


Lucce Mikšátkové a Zuzce z Banquetters vděčíme za přípravu a koordinaci nádherného svatebního obřadu, pro jehož uskutečnění jsme si vybrali Chotkovskou knihovnu na zámku Kačina. Chtěli jsme menší svatební obřad s našimi nejbližšími a Lucka maximálně respektovala naše představy a komunikace s Luckou byla vždy výborná, bez jakéhokoliv problému.


Míša s Tomem mě kontaktovali s přáním koordinace pouze svatebního obřadu. Načasování bylo perfektní. Má kapacita byla již naplněna svatbami, které jsem koordinovala i se svatební hostinou, ale říkala jsem si, že bych změnu ve formě koordinace samotného obřadu uvítala. Po úvodním hovoru jsem byla z představy Míši a Toma nadšená, a proto mě velmi potěšilo, když se rozhodli se mnou spolupracovat.


Musím říct, že plánovat a pak koordinovat tuto svatbu bylo jako za odměnu. Kompletní koordinace je sice skvělá, neboť mám vhled do celé svatby již od začátku spolupráce, nicméně se jedná o časově velmi náročnou práci. Při plánování a poté i koordinaci této svatby jsem ovšem cítila lehkost, která plynula jak z časově méně náročného úkolu, tak i z milé a přátelské povahy obou snoubenců.


Míša s Tomem již měli vybráno místo, skvost českého empíru, Chotkovskou knihovnu zámku Kačina. Tento zámek leží kousek od Kutné Hory a je oblíbeným místem nejen turistů, ale i filmařů.


O květinovou výzdobu a dekorace se postarala Katka Durčáková z Blooming. Nevěsta měla představu o elegantní a klasické svatbě v bílé barvě. Do majestátního prostoru knihovny jsme umístily dvě květinová aranžmá na podstavce, několik aranžmá do uličky a také k obřadnímu stolku.


O vzhled nevěsty se postarala Alina Vagner, která zvolila decentní a přirozený make-up. Vlasy vyčesala do elegantního drdolu a nechala tak vyniknout krajkové detaily na svatebních šatech. Nevěsta šaty doplnila o dlouhý závoj, který s šaty krásně splýval.


Míša s Tomem se rozhodli, že je u svatebního obřadu doprovodí smyčcové duo Dany Jelínkové z Hudby na svatby. Myslím, že do takového prostoru by se nic nehodilo lépe. Skvělé je, že Dana s kolegy mají široký repertoár, ze kterého si vybere i nemilovník klasické vážné hudby. Nám tak při obřadu hráli Coldplay, Luis Fonsi nebo Elton John.


Fotografie zachytila Jana Hronská, které bych tímto moc chtěla poděkovat za spolupráci.Plánování a koordinace - Lucie Miksatkova Weddings

Lokalita - Zámek Kačina

Floristka - Blooming

Make-up a účes - Alina Vagner

Nábytek - Maximum Inventory


Líbí se vám tato elegantní svatba a měli byste zájem o spolupráci? Neváhejte mě kontaktovat, abychom mohli začít plánovat váš svatební den co nejdříve.

コメント


bottom of page